תוכנת ניטור ופיקוח עובדים בעסק

תוכנת שליטה, ניטור ופיקוח על הנעשה
במחשבי המשתמשים בעסק בזמן אמת.

 

הפתרון היעיל והזול ביותר לניטור הפעילות המחשבי המשתמשים באמצעות חיבור לרשת המקומית, מאפשר ניטור בזמן אמת של פעילות העובדים מקום מקום ברשת, אפשרות שליחת הודעות מתפרצות על מסכי המחשבים, שליחת קבצים, חסימת אינטרנט, חסימת חיבור התקנים נייידם, צ’אט עם המשתמשים ועוד הרבה.

מי מהמעסיקים אינו חושש משעות מתות (ויקרות) בעסק, שעות של אובדן הכנסות מסיבות רבות ומיותרות שבמרכזן עומדים העובדים, בין אם בגלל חוסר יעילות או אף אבטלה סמויה אשר פוגעת בעסק ובמאמציו להתקיים בסביבה עסקית לא פשוטה?!

התוכנה מאפשרת צפייה בכלל מסכי המשתמשים בזמן אמת (אפילו בעשרות מסכי מחשב) ללא כל מאמץ.

למי מיועדת התוכנה:  לכל עסק!   החל ממשרד עם מספר מועט של עובדים לצורך בקרת השימוש במחשב וכלה במוקדי שירות מרובי משתמשים על מנת לנטר בכל רגע נתון את כלל המשתמשים על גבי מסך יחיד לצורך בקרת השירות והתייעלות עסקית, ביצוע פעולות על כלל המחשבים בקליק, הדרכת מספר מרובה של משתמשים בעת ובעונה אחת, שידור הודעות מתפרצות כלליות למס’ רב של עובדים.

NetControl תאפשר לכם המנהלים להיות עם האצבע על הדופק, לדעת בכל רגע נתון מה נעשה במחשבי העובדים בעסק, להדריך או לתמוך בעובדים מסויימים, לפקח על עובדים אחרים לצורך בקרת שירות או אף לוודא שהכל מתנהל כשורה.

NetControl תוכננה במקור לשרת בעיקר כיתות הדרכה ומבוססת על ידע רב שנצבר במרוצת השנים וצורכי הלקוחות ומשלבת יכולות רבות נוספות כגון שליחת קבצים, הפעלת יישומים מרחוק, טיפול בקריאות שירות מצד העובדים ועוד ועוד.

NetControl נוחה ביותר לשימוש וכוללת מממשק מתקדם ואינטואיטיבי בעברית, בעלת תאימות לכל סביבת רשתכמעט ולכל מערכת הפעלה של מיקרוסופט.

עלות התוכנה – חד פעמית ונמוכה במיוחד (החל מ-1300 ש”ח + מע”מ)!

NetControl מאפשרת כיבוי של המחשבים שנותרו דלוקים בסוף יום העבודה, התחברות למחשבי המשתמשים מעת לצורך ביצוע פעולות ללא הצורך להגיע אל המחשב עצמו, שיתוף קבצים ומידע, נעילת שימוש, הגבלות יישומים והתקנים ניידים (למשל חיבור דיסק נייד) וכו’.

יש לכם שאלות? נשמח אם תצרו קשר על מנת שנוכל להסביר ואף להדגים עד כמה תוכנת NetControl חיונית לעסק שלכם בדיוק כפי שמשרתת עסקים רבים כמוכם 

לפרטים נוספים התקשרו ל:   050-2555500  |  03-9679677 (צח סחר – מפיץ בלעדי)