שרת דואר – exchange

 שרת דואר Exchange מייעל את העבודה בכל עסק,  בין אם מדובר במשתמש

בודד, במספר עובדים ועד לארגונים גדולים. הצטרפו גם אתם למליוני לקוחות.

אל תקנה שרת Microsoft Exchange – קבל אותו בענן!

בעל עסק (בכל גודל), הגיעה העת להיפטר מתיבת הדואר של ספק האינטרנט. שירות הדואר הנ"ל אינו יעיל, אינו בטוח, אינו ממוצב בעיני הלקוחות וגורם לתלות בלתי נסבלת בספק האיטרנט (בעת מעבר).

שרת Exchange הנו נדבך חשוב האחראי לתעבורת הנתונים: הצעות מחיר, קטלוגים, מסרים, דואר אלקטרוני ומידע המתבצעים באמצעותו. מדובר בכלי חשוב לניהול העסק באופן יעיל, אמין, נוח ובטוח.

מי צריך שרת דואר Exchange ?

כל עסק שרוצה להשיג תיאום מלא בין כל המחשבים והעובדים בעסק, בכל זמן, בכל מקום ובכל פלטפורמה: המחשב בעסק, המחשב הנייד, המחשב בבית, הטלפון החכם  (כולל Blackberry) וכו'.

כל עסק שרוצה לבצע שיתוף יומנים וקבצים ספציפיים.

כל עסק שמשתמש הרבה בתכתובות באי-מייל, וזקוק למערכת תומכת להתייעלות העבודה.

שרת Exchange מתאים לכמות משתמשים מאחד ומעלה.

שרת דואר Exchange 2013 מייעל את העבודה

ניתן ליצור בקלות תיקיות ציבוריות לנתונים חיוניים, שיהיו זמינות למספר עובדים: אי-מיילים, פקסים, רשימות אנשי הקשר, ספקים, לוחות שנה ועוד. כל אלה יוצגו לעובדים על-פי הרשאת מתאימות.

הגישה לחומר תתבצע מכל מחשב דרך הרשת בצורה פשוטה.  השרתים שלנו ירכזו עבורכם את כל הנתונים ויציגו אותם בכל מקום או זמן שתבקשו. אתם לא כבולים יותר למחשב האישי: הגישה לנתונים המשותפים יכולה להתבצע מכל מקום אפילו מהטלפון הסלולארי (בהתאם לרשימת המכשירים הנתמכים).

כל הנתונים מגובים בשרתי החברה – אפילו הרס המחשב האישי לא ישפיע על התוכן המוגן!

עובדים לא תלויים יותר במחשב שנפל או בתוכנה שזקוקה לעדכון – שרת Microsoft Exchange מאפשר לכל עובד גישה ישירה אל הנתונים המבוקשים דרך האינטרנט, באופן מאובטח ומוצפן, מכל מקום בעולם.

שרת הדואר ושיתוף היומנים Exchange הוא הבסיס שכל עסק צריך כדי לנהל את התקשורת – מכל מקום, בכל שעה וללא תלות במחשב האישי או במיקום גיאוגרפי.

שרת ה-Exchange משמש להעברת מסרים בין מחשבים וטלפונים חכמים, כך שהנתונים זמינים לך תמיד בזמן אמת בין אם אתה במשרד, בבית או בדרכים.

ההבדל העיקרי בין outlook לבין שרת הדואר הוא השיתוף.

מעתה תוכלו לשתף אנשי קשר, לוחות שנה ואפילו תיקיות אי-מייל שלמות בין העובדים. התוכן אינו מוגבל למחשב אחד וזמין בלחיצת כפתור לאנשים המורשים לקרוא או לעדכן אותו, כמנהלים תוכלו לשדר מסרים מרובי נמענים.

תכונות

תוכלו לעבוד מכל מקום כמעט ולקבל דואר אלקטרוני, לוחות שנה ואנשי קשר שמתעדכנים אוטומטית באמצעות ההתקנים שבהם אתם משתמשים לעתים תכופות ביותר, כולל מחשבים אישיים, iPhone, מכשירי טלפון Android, טלפונים חכמים של BlackBerry**,‏ Windows Mobile ו-Windows Phones*.

דואר אלקטרוני מקצועי וקל לניהול.

Exchange Online מספק לכל משתמש תיבת דואר ע-נ-ק-י-ת- בנפח 50GB ומאפשר משלוח הודעות דואר אלקטרוני שנפחן עד 50MB (ובתנאי שתיבת הנמען מאפשרת קבלת מסרים בנפח דומה).

התחברו ל-Microsoft Outlook 2013 או Outlook 2010 והשתמשו בפונקציונליות העשירה והמוכרת של Outlook שבה אתם משתמשים ממילא, בין אם אתם מחוברים לאינטרנט, נמצאים בבית או במשרד, או אף בצורה לא מקוונת (Offline).

זמנו פגישות בקלות על-ידי שיתוף לוחות שנה והצגתם זה לצד זה, כדי שתוכלו לראות מהי הזמינות של עמיתיכם ומהם מועדי הפגישות המוצעים דרך לוח השנה שלכם.

קבלו גישה לדואר האלקטרוני, לוח השנה ואנשי הקשר שלכם דרך כל דפדפן אינטרנט כמעט, תוך שמירה על חוויית Outlook המוכרת והעשירה באמצעות Microsoft Outlook Web App.

סייעו בהגנה על ארגונכם מפני דואר זבל ווירוסים באמצעות Microsoft Forefront Online Protection for Exchange, אשר כוללת מסננים מרובים ומנועי סריקת וירוסים.   כל זאת ללא תוספת מחיר !!!

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בליא, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

לרכישת שרת דואר בקליק אחד (4$ בלבד לחודש לכל תיבה) – הקליקו על המספר התיבות הרצוי לכם

לאחר הקמת החשבון תוכלו להוסיף כמה משתמשים שתרצו בכל עת ובקלות באמצעות ממשק הניהול

  שרת דואר (כולל גיבוי)תיבה אחתשתי תיבות חמש תיבותעשר תיבותעשרים תיבות

 

צח סחר (שותף מיקרוסופט)03-9679677 / 050-2555500

יתרונות Exchange Online 365 לעומת גירסה אלטרנטיבות
Exchange Online מאפשר לכם להנות מהגירסאות העדכניות ביותר מבית מיקרוסופט של שרת הדואר
Exchange Online מקל על תזרים המזומנים בעסק  – תשלום נמוך במיוחד בחישוב חודשי או שנתי בהנחה
Exchange Online מאפשר גמישות מקסימלית – עובדים עונתיים, פיטורים (חלילה) וארועים לא צפויים
Exchange Online ינהל עבורך את הגיבויים / אבטחת המידע  (אנטי וירוס) ויחסוך עלויות תחזוקה רבות.
Exchange Online מאפשר רכישה ישירה ממיקרוסופט ללא עלויות תיווך…

Exchange Online מאפשר ניהול הרישיונות מול מיקרוסופט  באופן מרוכז ומתועד וניתן להוכחה

Exchange Online מונע מעקב אחר תכנים והרגלי גלישת המשתמשים המתבצע על ידי ספקי דואר חינמיים

Exchange Online  כולל תאימות מקסימלית לעבודה בענן המסמן את העתיד בתחום המחשוב

Exchange Online מתאים לכל כמות משתמשים ומאפשר שימוש ב 50GB לכל משתמש !!!